A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Школі потрібні вчителі для дистанційного навчання? Подавайте заявку

Дата: 21.03.2022 09:47
Кількість переглядів: 38

 

Проводити уроки для тих шкіл, які не в змозі підтримувати дистанційне навчання власними силами, зголосились учителі з усього світу.

Про це повідомляє Освіторія медіа.

Директорів шкіл, у яких через бойові дії вчителі не можуть виходити онлайн і проводити уроки, запрошують подавати заявки для координації з українськими та зарубіжними вчителями-волонтерами.

Для цього необхідно заповнити форму для шкіл. У формі вкажіть, для якого класу, з якого предмета та для якої теми потрібен учитель. Якщо вчителі потрібні для різних класів, то заявку необхідно заповнювати для кожного класу окремо. Присутність представника школи на онлайн-занятті не є обов’язковою.

Учителів-волонтерів, які готові долучитися до онлайн-зустрічей з українським учнівством, запрошують заповнюватити цю форму. У ній обов’язково треба вказати, які предмети та в яких класах вони готові викладати.

Відповідно до сформованих запитів, координатор проєкту формуватиме пару “викладач – учнівська група” та допомагатиме в проведенні занять.

Ініціатива “Навчанню бути!” заснована МОН, Громадською спілкою “Освіторія”, Світовою Координаційною Виховно-Освітньою Радою (СКВОР) Світового Конгресу Українців та Національною Українською Освітньою Радою Конгресу Українців Канади.

Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно з?являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні. Також продовжено набір в англомовний розмовний клуб.

Першоджерело:https://nus.org.ua/news/shkoli-potribni-vchyteli-dlya-dystantsijnogo-navchannya-podavajte-zayavku/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора