A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Програми професійного розвитку

Дата: 22.09.2020 16:26
Кількість переглядів: 214

На Ваш вибір пропонуємо три дистанційні Програми професійного розвитку, які постійно доступні на Порталі дистанційного навчання Інституту за адресою http://e-learning.ippo.kubg.edu.ua/ без будь-яких часових обмежень.
Програми містять понад 500 навчальних модулів, які охоплюють всі актуальні питання педагогічної діяльності. Після опрацювання одного модуля Ви відразу можете самостійно роздрукувати сертифікат обсягом 10 годин (0,3 кредити ECTS) про підвищення кваліфікації у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Кількість опрацьованих Вами модулів (а отже, і сертифікатів) Ви також обираєте самостійно.
Таким чином, Ви маєте змогу підвищити свою кваліфікацію у зручний для Вас час у комфортних умовах та отримати документ, що відповідає вимогам Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», 

Постанови Кабінету Міністрів України  від 21.08.2019 р. № 800  «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»

1. Організація освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання у 2020/2021 навчальному році.
Комплексна програма, яка допоможе педагогам в організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень, складається з двох розділів.
Перший розділ має універсальний характер та охоплює загальні питання організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання, висвітлює застосування технології «перевернутого класу» тощо. Другий розділ (фаховий) вміщує модулі, які враховують особливості організації дистанційного та змішаного навчання різних освітніх галузей та навчальних предметів.
Детальніше про програму

2. Програма «365×24×7».
Понад 365 модулів доступні учасникам цієї програми цілодобово, сім днів на тиждень. Модулі охоплюють актуальні напрями професійної діяльності педагогів закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти. Термін проходження модулів визначається учасниками особисто та не обмежений у часі. Сертифікат генерується автоматично за умови повного опрацювання модуля. Кожен модуль – це 10 годин підвищення кваліфікації. Ви самостійно обираєте кількість модулів, теми, час навчання та його тривалість.
Детальніше про програму

3. Програма професійного розвитку педагогічних працівників, які атестуються у 2020/2021 н.р.
Кожен учасник цієї програми може набрати ту кількість годин підвищення кваліфікації, яка необхідна саме йому для проходження атестації, отримати документ про результати навчання та роздрукувати його самостійно.
Детальніше про програму (Інформація  буде розміщена 23.09.20)

Участь у кожній із програм професійного розвитку для педагогів закладів освіти комунальної власності міста Києва – безкоштовна.
Чекаємо на Вас!

Посилання на першоджерело: http://www.golosiivruo.gov.ua/index.php?w=info&id=2264


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора