A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Презентація першої колекції одягу від торгівельної марки «Snail» для підлітків на візках

Дата: 27.05.2021 08:37
Кількість переглядів: 194

Прес-реліз

Презентація першої колекції одягу

від торгівельної марки «Snail» для підлітків на візках

 

27 травня 2021 року

 

Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

 

Організатор – Інноваційно-інформаційний центр креативної економіки «Родзинки України». За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва та Світлани Долеско.

Керівниця проекту – Олена Рогова, яка очолює Інноваційно-інформаційний центру креативної економіки «Родзинки України», організаторка модних показів, художниця та громадська діячка. 

Демонструвати одяг вперше на широкий загал будуть підлітки з міста Чернігів, що разом із батьками представляють Громадську організацію «Голос Батьків». 

Автор проекту та дизайнер – Ольга Дей, мама підлітка, який постійно перебуває в інвалідному візку. Тож, ідея створення колекції виникла з власної проблематики. Оскільки одяг був незручним, були певні труднощі з вдяганням, а син хотів виглядати модно та сучасно, як і його друзі, які опинилися в даній життєвій ситуації. Частковим пошиттям одягу займалося Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування. 

Задля створення неповторної колекції, що вирішить проблему підбору якісного та стильного вбрання для молоді з особливими потребами, до проекту був долучений Андрій Ковтунович – художник, що понад 20 років працює в стилі графіті. Митець створює мурали, розмальовує одяг, відмалював фільм «З любов’ю до Вінсента», що номінувався на кінопремію «Оскар». Тож, саме Андрій Ковтунович створив на вбранні, що буде презентовано, сучасні зображення. 

Колекція одягу стане важливим кроком до створення соціального підприємства, де працюватимуть люди з особливими потребами – спершу буде 10 робочих місць. Тут поєднається виробництво продукції людьми з особливими потребами, комерціалізацію нематеріального і культурного, захищеного авторським правом. Іншим важливим кроком стане пошук інвесторів для масштабування підприємства, виходу на світові ринки збуту одягу.

 

Акредитація – обов’язкова, за тел. 097-98-22-783 (Ольга Музиченко, заступник директора Центру Української Культури та Мистецтва). 

 

Ласкаво просимо!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора