A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Відгук про роботу ІРЦ №1

Дата: 13.04.2022 08:47
Кількість переглядів: 63

Розпочала онлайн-зустріч директор Центру Білецька Ірина Володимирівна. Вона ознайомила практикантів з основними цілями та напрямками роботи освітньої установи. Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) – це установа, створена з метою реалізації права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття освіти.

Фахівець-консультант Центру Степова Аліна Сергіївна детально ознайомила майбутніх психологів із методиками діагностики різних сфер особистості та порушень їх розвитку, які застосовуються фахівцями Центру в процесі діагностичної роботи з їхніми клієнтами.
Зокрема, були представлені такі методики: 
1.WISC-IV (Шкала інтелекту Векслера для дітей-IV) – стандартизована методика для вимірювання інтелекту у дітей віком від 6 до 16 років.
2.Leiter-3 (Міжнародна шкала продуктивності Лейтера) – методика, що дозволяє оцінити невербальний інтелект і функціонування нейропсихологічних процесів, що лежать в його основі (від 3 до 75 років).
3.«Психоосвітній профіль: індивідуалізоване психоосвітнє оцінювання дітей із розладами аутистичного спектру за методикою ТЕАССН» (РЕР-3) – методика, що дозволяє оцінити сукупність нерівномірно представлених сильних і слабких з погляду навчання сторін дитини, характерних для розладів аутистичного спектру та пов’язаних із ним порушень розвитку.
4.Conners-3 (Шкала Коннерс. 3 версія) – це набір шкал для оцінювання розладу дефіциту уваги і гіперактивності (РДУГ) та його найбільш поширених супутніх проблем і розладів у дітей та підлітків. 
5. Скринінгова шкала розладів аутистичного спектру – Тест CASD (Скринінгова шкала розладів аутистичного спектру), що пропонує швидкий і надійний метод діагностики дітей з аутизмом без урахування вікової категорії, рівня розумового розвитку, або ступеня прояву розладу.

Майбутні психологи мали можливість поспілкуватись із досвідченими колегами з питань діагностики і корекції школярів. 
Колектив кафедри та практиканти висловлюють щиру вдячність  Білецькій Ірині Володимирівні та Степовій Аліні Сергіївні за плідну співпрацю!


Керівник практики,
доцент кафедри психології Валентина Теслюк

 

Опубліковано на сайті Національного університету біоресурсів і природокористування України: https://nubip.edu.ua/node/107539


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора