A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

28 КВІТНЯ – ВЕБІНАР «ІДЕНТИЧНІСТЬ Я-ЛЮДИНА І Я-ВЧИТЕЛЬ В УМОВАХ ВІЙНИ. МОЇ РЕСУРСИ ТА МОЖЛИВОСТІ» ДЛЯ ОСВІТЯН

Дата: 27.04.2022 08:50
Кількість переглядів: 19


28 квітня 2022 року відбудеться вебінар для освітян і представників адміністрації шкіл «Ідентичність Я-людина і Я-вчитель в умовах війни. Мої ресурси та можливості».

Експерти:

Вебінар складається з двох блоків:

Час проведення вебінару – 11:00-12:30.

Попередня реєстрація за посиланням, усі зареєстровані за добу до заходу отримають на пошту інформацію та посилання на YouTube-трансляцію. 

  • Юлія Скорих – психологиня, консультантка кризових гарячих ліній для дітей і дорослих, працювала з представниками екстремальних і помічних професій, досвід приватної практики понад 3 роки;
  • Русана Дика – практикуюча психологиня, ведуча психологічних клубів для дітей, підлітків і дорослих, тренерка та ведуча лекцій і вебінарів, консультантка гарячої лінії психологічної підтримки, досвід приватної практики понад 5 років. 
  • перший блок присвячений природі стресу, тривоги та страху, а також покращенню власного стану та допомозі оточуючим;
  • другий блок допоможе знайти ресурс на професійну діяльність і повернення до роботи.

Вебінар організовує БО «Благодійний фонд «Восток SOS» у партнерстві з ГО «Mondo» (Естонія) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Першоджерело: 

https://mon.gov.ua/ua/news/28-kvitnya-vebinar-identichnist-ya-lyudina-i-ya-vchitel-v-umovah-vijni-moyi-resursi-ta-mozhlivosti-dlya-osvityan


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора