A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗКУЛЬТУРИ

Дата: 29.04.2022 08:51
Кількість переглядів: 37


27 квітня 2022 року, відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Вдосконалення дистанційних уроків фізичної культури на основі діяльнісного підходу» у межах проєкту «Перемагаємо разом», до якого долучилися понад 5 тисяч учасників.

«Під час організації дистанційного або змішаного навчання в закладах загальної середньої освіти кількість уроків фізичного виховання не може бути обмежена, також недопустимим є скасування, адже фізична активність сприяє зниженню рівня тривожності та стресу у дітей», – зазначив Олег Єресько, Генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН.

Робота семінару була спрямована на підвищення якості занять із фізичної культури та підключення вчителів і учнів до онлайн-уроків у межах ініціативи «Всеукраїнський розклад онлайн» та проєкту «Перемагаємо разом».

Запис семінару можна переглянути на Facebook-сторінці МОН та YouTube-каналі «Джуніор».

Проєкт «Перемагаємо разом» реалізує Міністерство освіти і науки, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор» за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ».

Нагадаємо, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН запустив Telegram-бот для молоді з актуальною інформацією про фізичне виховання.

Першоджерело: 

https://mon.gov.ua/ua/news/vidbuvsya-vseukrayinskij-seminar-praktikum-dlya-vchiteliv-fizkulturi


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора