A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Де і як отримати безоплатні послуги з ментального здоровʼя

Дата: 03.07.2024 08:58
Кількість переглядів: 37


🧠Ментальне здоров’я: де і як отримати безоплатні послуги

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України опублікував рекомендації щодо способів отримати безоплатні послуги з ментального здоров’я.

Перелік послуг з охорони ментального здоров’я, які можна отримати:

◽ Консультація лікаря первинної меддопомоги, в якого можна пройти діагностику психічного стану, отримати поради та взяти направлення до іншого спеціаліста.

◽Амбулаторне лікування, під час якого пацієнт може самостійно звернутися до фахівця медзакладу, що має договір із Національною службою здоров’я України. У цьому разі направлення не потрібне.

◽Стаціонарне лікування, де спеціалізовані заклади надають такі безоплатні медичні послуги, як: психіатричний огляд, індивідуальний план лікування і реабілітації, проведення психодіагностичних тестів у динаміці й контроль за станом пацієнта. Направлення в такому випадку не потрібне.

◽Виїзд мобільної мультидисциплінарної команди, що виїжджають до пацієнта. Для цього необхідно направлення від сімейного лікаря або психіатра.

📞Контакти лікарень, де працюють мобільні психіатричні команди, можна дізнатися в контакт-центрі Національної служби здоров’я України: 16-77.

У разі відсутності можливості звернутися до лікаря – зателефонуйте на лінію психологічної допомоги.

Детальніше за посиланням: http://e.surl.li/rzigaxДжерело: Київська міська державна адміністрація - КМДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора