У “Мрії” з’явився власний сайт: які функції та інформація доступні на порталі
Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки запустили сайт державного освітнього проєкту “Мрія”. На порталі зібрали корисну інформацію для дітей, батьків і вчителів, а також відповіді на найпоширеніші питання про застосунок.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Перейти на сайт і ознайомитися з його функціоналом можна за посиланням.
Портал містить 6 розділів:
- “Для батьків”;
- “Для дітей”;
- “Для вчителів”;
- “Безпека”;
- “Партнерам”;
- “Талантам”.
На сайті користувачі й користувачки знайдуть докладну інформацію про розділи й функції, які будуть у додатку “Мрія”, зокрема, про журнал, чати, план дня тощо.
На порталі також розповіли, звідки в “Мрії” інформація про вчителів та учнів. Так, застосунок отримує дані, зокрема, з центральної бази даних програмно-апаратного комплексу “Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту” та/або електронних освітніх інформаційних систем.
До того ж, на порталі йдеться про те, що “Мрія” хоч і створює таку ж функціональну базу, яку вже мають інші освітні системи, але в більш зручному, доступному та зрозумілому для всіх користувачів вигляді.
Зокрема, головними перевагами “Мрії” є:
- те, що система та її підтримка абсолютно безплатні для всіх шкіл назавжди;
- “Мрія ID” – цифровий освітній документ, який містить фото дитини, дату народження, інформацію про заклад освіти та клас;
- велика бібліотека контенту;
- зручний та інтуїтивний дизайн застосунку і його веб-версії;
- інтеграція з державним реєстром МОН.
Заклади освіти, що хочуть впроваджувати “Мрію” у свій освітній процес, можуть заповнити спеціальну форму в окремому вікні на порталі.
Крім того, фахівці, які бажають доєднатися до освітнього проєкту можуть подати заявки на одну з вакансій або залишити дані про свою спеціалізацію.
Стати партнерами проєкту також запрошують:
- технологічні компанії;
- освітні проєкти та програми;
- контентні платформи
- усіх, хто прагне надихати українців на навчання і розвиток.
“Знаходьте вакансії, ставайте партнерами й будьте частиною важливих для країни освітніх змін. Усе про Мрію, яка стає реальністю, тепер під рукою”, –додав Михайло Федоров.
Раніше міністр цифрової трансформації розповів нові деталі про “Мрію”: етапи “виходу у світ” та корисні функції для вчителів, учнів і батьків. Матеріал доступний тут.
Титульне фото – “НУШ”; зображення в тексті – скриншоти з сайту
Джерело: НУШ