Онлайн-зустріч "Ненасильницьке втручання в кризових ситуаціях (NCI) в освітніх закладах"
Запрошуємо на онлайн-зустріч "Ненасильницьке втручання в кризових ситуаціях (NCI) в освітніх закладах"
У ході зустрічі ви ознайомитесь з системою ненасильницького втручання в кризові ситуації (NCI) та отримаєте навички та впевненість, необхідні для вирішення кризових ситуацій з мінімальним занепокоєнням і максимальною безпекою.
Ця інформація допоможе вам більш безпечно втручатися, коли поведінка стає небезпечною. А також це не зашкодить професійному зв’язку, який ви так наполегливо вибудовували, щоб встановити зв'язок з особами, які знаходяться під вашою опікою.
Марина Бухрякова – поведінковий аналітик, керівник центрів "Фламінго" у м. Вінниця, помічник вчителя в США. Досвід роботи з дітьми з РАС – 10 років у напрямку АВА.
Формат зустрічі: лекція + спілкування та відповіді на ваші питання.
Зустріч 8 липня (субота) о 18:00
Посилання для участі публікуємо в день зустрічі в Telegram-каналі https://t.me/zustrichy_autism
Джерело: Корисні онлайн зустрічі для батьків дітей з аутизмом