A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Вчителям надали доступ до книги про викладання у важких обставинах від Кембридзького університету

Дата: 23.03.2022 10:42
Кількість переглядів: 30

 

Кембридзький університет надав безплатний доступ до книги Кріса Совтона “Викладання в складних обставинах” (“Teaching in Challenging Circumstances”).

Книгу можна завантажити за цим посиланням або нижче.

Також університет запрошує українських вчителів на онлайн-зустріч з автором книги, яка відбудеться 25 березня о 15:30, на сторінці fb-cторінці Сambridge University Press ELT Ukraine.

Кріс Совтон підготував для вчителів англійської мови в Україні серію порад для роботи в часи найскладніших викликів. Останні 15 років створює підручники для Cambridge Univerity Press, як-от Cambridge Academic English, Unlock, Empower та Teaching in Challenging Circumstances.

Кріс ділитиметься досвідом роботи, який має з часів конфліктів у Палестині, Непалі, Нігерії, Лебаноні, Сомалі. Його поради базуються на роботі освітян в тяжкі часи, коли потрібно мінімізувати час підготовки до занять і кількість доступних ресурсів.

Також до Кріса долучиться Скотт Торнбері – автор книг з граматики й методики англійської, редактор книги Teaching in Challenging Circumstances.

 

Завантажити книгу

Першоджерело:https://nus.org.ua/news/vchytelyam-nadaly-dostup-do-knygy-pro-vykladannya-u-vazhkyh-obstavynah-vid-kembrydzhskogo-universytetu/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора