A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Форум раннього втручання «Місце послуги раннього втручання в забезпеченні життєстійкості сімей з дітьми раннього віку»

Дата: 14.10.2024 10:55
Кількість переглядів: 116

Фото без опису


10-11 жовтня 2024 року фахівці ІРЦ відвідали форум раннього втручання «Місце послуги раннього втручання в забезпеченні життєстійкості сімей з дітьми раннього віку».

Подія відбулась в межах поєкту, який реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) разом із Львівським центром соціальних послуг і реабілітації «Джерело» за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW в рамках національної програми ЮНІСЕФ «Кращий догляд для кожної дитини».

Форум – ефективний та корисний майданчик для обговорення успіхів і труднощів, сучасних тенденцій розвитку раннього втручання в Україні. Дякуємо доповідачам за актуальний, важливий та цікавий матеріал.

 

Посилання на соціальні мережі:

Центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело»

Instagram:

https://www.instagram.com/dzherelo.centre/

Facebook:

https://www.facebook.com/dzherelocentre.org.ua/

 

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)

Instagram:

https://www.instagram.com/unicef_ukraine/

Facebook:

https://www.facebook.com/UNICEFUkraine/

 

#UAразом


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора