A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

СЕРГІЙ ШКАЛЕТ РОЗПОВІВ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ПРОФЕСІЙНОЇ, ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ

Дата: 27.04.2022 11:02
Кількість переглядів: 19


Сьогодні, 27 квітня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про організацію освітнього процесу в закладах професійної, фахової передвищої та вищої освіти у тих регіонах, де це можливо та дозволяє безпекова ситуація.

«Усі заклади професійної (професійно-технічної) освіти 18 регіонів України повністю поновили навчання. Частково продовжено освітній процес у профтехах 7 областей», – зазначив Сергій Шкарлет.

Заклади фахової передвищої освіти 24 регіонів продовжують здійснювати освітній процес у дистанційному форматі. У 15 областях, де дозволяє безпекова ситуація, коледжі все більше переходять на змішану форму навчання.

Щодо роботи закладів вищої освіти Міністр повідомив, що університети, окрім активного створення пунктів для складання національного мультипредметного тесту, продовжують освітній процес. Навчання здійснюють заклади вищої освіти 24 регіонів за дистанційною формою навчання, з них у 6 областях здійснюється змішане навчання.

Нагадаємо, для учнів профтехів України та Фінляндії проведуть серію заходів «Відкрите освітнє кафе».

Першоджерело:

https://mon.gov.ua/ua/news/sergij-shkalet-rozpoviv-pro-organizaciyu-osvitnogo-procesu-v-zakladah-profesijnoyi-fahovoyi-peredvishoyi-ta-vishoyi-osviti


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора