A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

МОН ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 05.11.2020 11:48
Кількість переглядів: 226

30 вересня 2020 року Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт базової середньої освіти. Документ було оприлюднено 2 жовтня 2020 року на Урядовому порталі.

Державний стандарт створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах з 2022 року. Документ визначає мету та принципи освітнього процесу в закладах базової середньої освіти, а також пояснює вимоги до обов’язкових результатів навчання та орієнтири для їхнього оцінювання.

Державний стандарт містить опис 9 освітніх галузей. Для кожної з них окреслено компетентнісний потенціал: знання, вміння та ставлення, якими школярі мають оволодіти після закінчення двох циклів – адаптаційного (5-6 класи) і базового предметного навчання (7-9 класи).

МОН регулярно оновлює сторінку із відповідями на поширені питання щодо нового Державного стандарту базової середньої освіти. Цього разу йдеться про типові освітні програми, типові навчальні плани, а також про підвищення кваліфікації педагогів. 

Запитання щодо документа можна надсилати за посиланням.

Посилання на першоджерело: 

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-prodovzhuye-nadavati-vidpovidi-na-poshireni-zapitannya-shodo-derzhavnogo-standartu-bazovoyi-serednoyi-osviti

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора