Освітні дистанційні платформи для учнів і вчителів
Україна продовжує жити в умовах воєнного стану, обороняючи та захищаючи свій суверенітет, незалежність та територіальну цілісність.
Мільйони українців виїхали з України або ж стали внутрішньо переміщеними особами через військову агресію росії.
З 14 березня в окремих областях України відновлено освітній процес. Державна служба якості освіти України звертає увагу на діючі освітні дистанційні платформи для навчання учнів та підтримки вчителів.
Всеукраїнська школа онлайн (ВШО) – платформа для дистанційного та змішаного навчання, створена задля забезпечення кожного українського учня та вчителя рівного, вільного і безоплатного доступу до якісного навчального контенту.
Для зручності у використанні ВШО створено Всеукраїнський онлайн розклад для учнів.
Дистанційні школи, які відкрили безоплатний доступ до навчальних матеріалів:
- Міжнародна українська школа
- «Атмосферна школа» надає безкоштовний доступ до пакету «Слухач» із готовими навчальними матеріалами, які можуть використовувати й учителі
- школа «Оптіма» відкрила доступ до річних матеріалів для 1-11 класів
- школа «DAR» відкрила навчальну платформу для всіх учнів 7-11 класів
- школа «Jamm School» для учнів 5-11 класів
- школа «Liko Education Online» відкрила доступ до навчання на платформі «Liko Education Online» для всіх охочих
- науково-дослідницька школа «Базис» спільно з Viber-спільнотою «Школа_інфо» проводять освітню ініціативу для учнів початкової та базової школи України
- «Школа надії» пропонує уроки дистанційного навчання
Крім того, функціонують онлайн-платформи:
- платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online» доєднує до живих уроків і надає навчальні матеріали.
- центр дистанційної освіти «Джерело» надає вільний доступ до повного пакету «Слухач» (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти «Джерело»
- математична онлайн-платформа «GIOS»
- «Освіторія» щоденно проводить інтерактивні прямі ефіри із найкращими педагогами та психологами країни в рамках вищезгаданого Всеукраїнського розкладу. Стріми йдуть на Youtube-каналі Освіторії. Анонси на сторінці у Facebook та у Viber-спільноті.
Також комп’ютерна Академія «ШАГ» організувала безкоштовну серію онлайн майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.
Науковий ліцей Клима Чурюмова відкрив реєстрацію на онлайн-уроки та регулярні щоденні зустрічі дітей із психологом. Програма дає можливість дітям слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, авторські курси від вчених, митців, цікаві інтерактиви неформальної освіти та долучатися до мовного клубу. Протягом дня плануються регулярні включення психологів.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTvM3xsVZN5lpyFqCpZ9MpQCcSAxNX330YKtBKnmO2kibXIg/viewform
Освітня платформа «Нова українська школа», а також розклад занять МАН.
99math. Математична гра для прискорення успішності учнів 1-6 класів. Доступно англійською мовою
Щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці й Telegram-каналі @OkStudy127.
Перелік корисних ресурсів для навчання постійно доповнюється. До прикладу, польські освітяни створили безкоштовну онлайн-школу Fundacja Edu SEN, де кожна дитина може продовжити навчання. До викладання на цій платформі залучені вчителі з України.
#UAразом
Першоджерело: https://sqe.gov.ua/osvitni-distanciyni-platformi-dlya-uch/