A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Список безплатних ресурсів для вивчення англійської від Кембриджського університету

Дата: 15.03.2022 13:32
Кількість переглядів: 32

Кембриджський університет надав матеріали, за якиим вивчати англійську мову можуть дошкільнята, молодші школярі, підлітки та дорослі.

Cambridge Assessment English, що є частиною Кембриджського університету, опублікували звернення до колег – викладачів англійської мови в Україні.

У зверненні зазначається, що організація призупинила всю свою майбутню діяльність на території РФ і Білорусі та надає список безкплатних ресурсів, які можна використовувати за умови доступу до інтернету:

Також усі охочі можуть завантажити додаток Cambrige Dictionary +Plus та отримати персоналізований словник, що ідеально підходить для середнього рівня володіння англійською.

Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно з?являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.

Першоджерело:https://nus.org.ua/news/spysok-bezplatnyh-resursiv-dlya-vyvchennya-anglijskoyi-vid-kembrydzhskogo-universytetu/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора