A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Смарт освіта запускає щотижневі онлайн-практикуми зі Світланою Ройз

Дата: 18.03.2022 13:58
Кількість переглядів: 28

ГО “Смарт освіта” спільно зі сімейною й дитячою психологинею Світланою Ройз запускає щотижневі короткі онлайн-практикуми стійкості та відновлення для всіх охочих.

Трансляції відбуватимуться щовівторка та щоп?ятниці о 19:00. До першої зустрічі можна долучитися через зум або подивитися трансляцію на фейсбук-сторінці НУШ.

Кожна зустріч триватиме 15 хвилин та складатиметься з ефективних практик, які можна виконувати, аби краще справлятися з новинами й бути опорою для дітей. Вправи можна буде робити з дітьми, це підтримуватиме їх і допоможе лишатися в тіснішому контакті з вами й із собою.

“Ми б хотіли створити простір, в якому дорослі та діти могли б починати відновлюватися, могли б завдяки конкретним практикам, відчуттю близкості, практичним знанням, після напруженних днів – відпочивати та наповнюватися силами та підтримкою. Усі практики можна буде робити разом із дітьми. Усе, що я готуватиму – підійде для будь-якого віку”, – анонсує зустрічі Світалана Ройз.

Про наступні зустрічі ми повідомимо на фб-сторінках НУШ і Смарт освіти.

Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно з?являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.

Першоджерело:https://nus.org.ua/news/smart-osvita-zapuskaye-shhotyzhnevi-onlajn-praktykumy-zi-svitlanoyu-rojz/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора