A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Корекційно-розвиткова робота онлайн

Дата: 25.04.2022 14:36
Кількість переглядів: 47


Онлайн-заняття фахівця (консультанта) Інклюзивно-ресурсного центру №1 Голосіївського району м. Києва. Платформа Zoom. (Матеріали для занять Ви можете знайти на нашому сайті у розділі "Поради та корисні розробки для педагогів та батьків").

Вправа «Вчимося правильно рахувати»

Мета: закріпити навички послідовного рахунку, навчитись аналізувати групи зображень та виокремлювати серед них однакові, розвивати навички рахунку в межах 10, увагу та кмітливість.                                                                                                                                      

Вправа «Малюємо писанку»

Мета: розповісти дитині чим відрізняються писанка, крашанка та крапанка,  звернути увагу на різнобарвність візерунків та елементи візерунка. Розвивати інтерес до самобутнього мистецтва української писанки. Виховувати бажання старанно і охайно малювати писанку, поважно ставитися до народних традицій.
На Україні здавна є такий чудовий звичай розмальовувати писанки до свята Великодня або Паски. Це свято завжди святкуємо весною. коли вже пробудилася природа, розквітають квіти, тепліше гріє сонечко. Розмальовані писанки на Паску кладуть у кошики і несуть до церкви для освячення. Писанки дарують один одному і бажають добра, любові.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора