Шпаргалки для вчителя: інструменти на щодень для ефективної роботи
Шпаргалки — це сумно, якщо перехопили їх в учнів. Але це корисно й приємно, якщо йдеться про призначені вчителям, а не дітям стислі корисні матеріали та поради на щодень. У добірці зібрали інформацію про все, що точно доводиться постійно робити кожному педагогу. Усім випадає оцінювати, перевіряти роботи, пояснювати новий матеріал та підвищувати кваліфікацію. Читайте про те, як краще все це робити.
Учитель чи детектив: як виявляти плагіат у роботах учнів?
Як учням можна застосовувати ШІ, а що вже варто забороняти, бо це порушує правила академічної доброчесності? Як навчити школярів правильно оформлювати використання такого сучасного інструменту? Які програми дають змогу швидко вивести на чисту воду плагіаторів? Зібрали для вас усі відповіді.
Читати далі
Оцінки у 5–9-х класах по-новому: моделі, інструменти, орієнтири
Доведеться ставити у п’ять разів більше оцінок, ніж раніше? Одні оцінки будуть за старання, інші — за досягнення? Що таке «групи результатів» у свідоцтві досягнень? Публікуємо пояснення експертки стосовно нових критеріїв оцінювання та рекомендацій МОН.
Читати далі
За що ставити кожен бал: нові критерії оцінювання в базовій школі
Не так давно оцінки були досить суб’єктивним інструментом. Чим відрізняються відповіді на 8 та на 9 балів? Чи правда, що навіть на одиницю теж треба щось знати й уміти? Розбираємося в нюансах оцінювання та очікуваннях стосовно формування компетенцій.
Читати далі
Новий сайт Тренінгового Центру Освіторії: ваш ключ до професійного зростання
Де знайти нові можливості для професійного розвитку? Уся актуальна інформація є на новому сайті нашого Тренінгового Центру. Як ним користуватися? Які події пропонує Тренінговий Центр? А головне — як отримати сертифікат про підвищення кваліфікації? Читайте про це в нашому матеріалі-роз’ясненні.
Читати далі
Чи справді варто скасувати лекції? 5 способів зробити їх суперкорисними
Ми вже звикли казати, що лекції — вчорашній день. Але ж якщо відверто: вчителі по всьому світу продовжують щось розповідати дітям. Так само, як люди не харчуються самими суперфудами. Як зробити, аби учні слухали та запам’ятовували? Зібрали для вас 5 науково обґрунтованих способів підвищити ефективність ваших лекцій.
Читати далі
Джерело: Освіторія