A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

НОВИЙ КУРС НА ПЛАТФОРМІ PROMETHEUS: «ОСВІТА ДЛЯ ВСІХ: РІЗНОМАНІТНІСТЬ, ІНКЛЮЗІЯ ТА ФІЗИЧНИЙ РОЗВИТОК»

Дата: 06.04.2022 15:19
Кількість переглядів: 15

Освітня онлайн-платформа Prometheus запускає новий курс «Освіта для всіх: різноманітність, інклюзія та фізичний розвиток» із циклу «Нова фізична культура» Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Ukraine.

Курс розрахований на вчителів, освітніх управлінців, батьків і опікунів. На його проходження вже зареєструвалися близько 9 тис. осіб. Символічно, що навчання розпочалося в Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, який відзначається 6 квітня.

Обсяг курсу: 30 годин.

Програма курсу складається з 4 модулів:

  • інклюзивне навчання;
  • психолого-педагогічні засади інклюзивного навчання;
  • вчитель фізичної культури – провідник змін;
  • адаптивна фізична культура для дітей з особливими освітніми потребами.

Перші модулі більш загальні, вони охоплюють педагогічні та методичні основи інклюзивного навчання. Третій і четвертий модулі орієнтовані на вчителів фізичного виховання. Програма покликана надати слухачам необхідні інструменти для опанування лідерських навичок і побудови якісної комунікації з учнями.

Зареєструватися можна за посиланням

Наразі більше ніж 50 тисяч слухачів пройшли навчання в межах циклу «Нова фізична культура» та понад 30 тисяч отримали сертифікати про успішне завершення програм.

Першоджерело:https://mon.gov.ua/ua/news/novij-kurs-na-platformi-prometheus-osvita-dlya-vsih-riznomanitnist-inklyuziya-ta-fizichnij-rozvitok


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора