A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Інклюзивно-ресурсний центр №1 Голосіївського району м. Києва

Турбота про себе, “НУШ” в умовах війни та робота зі штучним інтелектом: на “Дія.Освіта” вийшов серіал для вчителів

Дата: 15.11.2023 16:57
Кількість переглядів: 74

Фото без опису


Для вчителів, освітніх управлінців і батьків створили новий освітній серіал про навчання в середній школі в умовах повномасштабної війни.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла співзасновниця благодійного фонду SavED і ексміністерка освіти і науки України Анна Новосад.

Переглянути серіал усі охочі можуть на платформі “Дія.Освіта” за посиланням.

До проєкту також доєдналися освітні експерти, серед яких:

Фахівці обговорили, як педагогам ефективно працювати в умовах повітряних тривог, як давати учням не тільки знання й уміння, а й відчуття безпеки та, зрештою, як бути надійною опорою не лише для учнів, а насамперед для себе самих.

Крім того, у серіалі йде мова про нові інструменти для навчання, які можуть стати у пригоді вчителям (наприклад, використання штучного інтелекту).

Загалом, програма освітнього серіалу складається з 12 епізодів, кожен з яких триває близько 15 хвилин:

Джерело: НУШ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора